Balea to całkiem dobra marka, coś ala rossmannowa Isana. Zgodzicie się ze mną?
Balea Over the clouds - co pisze producent
Na opakowaniu można przeczytać: "Żel pod prysznic." 😕
Pojemność - 300 ml
Cena - około 6 zł
Skład:
Balea Over the clouds - moja opinia
Ten żel pod prysznic ma zapach miętowego cukierka z nutką słodkiego owocu. Kiedyś takie były 😉
Konsystencja kremowa, gęsta, dobrze sie pieni i super pielęgnuje skórę. Nie przesusza i nie podrażnia. Dobrze oczyszcza.
Bardzo fajny żel pod prysznic. Zdecydowanie polecam!


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz