Kallos Keratin Szampon do włosów

Ten szampon chyba będzie moim ulubionym, bo niby ma tylko myć i oczyszczać, a jednak robi znacznie więcej.

Kallos

Kallos Keratin Szampon do włosów - co pisze producent

Na opakowaniu można przeczytać: "Szampon do włosów Keratyna z zawartością keratyny i proteiny mlecznej do suchych, łamiących się i poddanych zabiegom chemicznym włosów. Dzięki zawartości czynników działających keratyny i proteiny mlecznej o regenerującym i nawilżającym efekcie delikatnie czyści włosy a równocześnie odbudowuje naturalną strukturę włosów, wypełnia uszkodzenia powstałe na zewnętrznej warstwie włosa. Odżywia, chroni i wzmacnia suche i łamiące się włókna włosów. Poprzez stosowanie włosy staną się łatwe do pielęgnacji, miękkie w dotyku i lśniące."

Pojemność - 1000 ml

Cena - około 19 zł

Kallos Keratin Szampon do włosów - moja opinia

Jak już wspomniałam na wstępie ten szampon do włosów aktualnie zalicza się do moich ulubionych marki Kallos. Ma rzadką konsystencję, dlatego łatwo nakłada się na włosy i skórę głowy, dobrze pieni i bez problemu wypłukuje.

Jego zapach jest lekko słodki, ale to nic szczególnego, czym można by było się zachwycać, więc idźmy dalej.

To drugi już szampon tej marki, który u mnie nie tylko oczyszcza skórę głowy i włosy, ale też powoduje zwiększy wzrost baby hairów. Po zużyciu całej tej butelki mam ich naprawdę sporo, a przecież to nie bierze się z powietrza.

Skóra głowy jest dobrze oczyszczona, nie ma łupieżu, podrażnienia, swędzenia, żadnych grudek i strupków.

Włosy są dobrze oczyszczone i może w niewielkim stopniu nawilżone. Jednak tego od szamponu absolutnie nie wymagam - od tego są maski i odżywki.

Jak dla mnie to świetny szampon do suchych, matowych, łamliwych włosów, bo wzmacnia i sprawia, że mniej się puszą. Polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz